*** Hotel Travel Hotel Prague -nelze se ubytovat ubytování Praha 9-Miškovice

Hotel Praha 9-Miškovice Travel Hotel Prague -nelze se ubytovat

NELZE SE UBYTOVAT - HOTEL DLOUHODOBĚ OBSAZEN
Travel Hotel Prague nabízí příjemné ubytování v klidné okrajové části hlavního města Prahy. Jeho poloha je výhodná jak pro Vaše služební cesty do Prahy (Veletržní areál PVA Letňany, obchodní centra Letňany, Černý Most a Čakovice), tak pro rodinnou dovolenou.

Snadná dostupnost z centra (autobusem 158 ze stanice metra Letňany), nedaleká Zoologická a Botanická zahrada, možnosti koupání, turistiky a cykloturistiky.

Miškovice Travel hotel Prague ubytování
Travel Hotel Prague se nachází na severním okraji Prahy, v klidné rezidenční části Miškovice, nedaleko dálnice Praha -Teplice a mezinárodního letiště Kbely.

Hotel Vám nabídne ubytování v klidném a příjemném prostředí, pohodlný odpočinek v jednom z 21 pokojů s celkovou kapacitou 54 lůžek. Všechny pokoje jsou standardně vybaveny koupelnou s toaletou, TV, Internetovou přípojkou, telefony, trezorem, lednicí a ve vybraných pokojích i kuchyňským koutem.

Ubytování můžete požadovat ve:
3 apartmánech se 4 lůžky a kuchyňským koutem
3 apartmánech se 4 lůžky
9 pokojích se 2 lůžky a kuchyňským koutem
6 pokojích se 2 lůžky

Travel Hotel Prague restaurace a stravování
Snídaně jsou podávány formou švédského stolu. Od května 2010 je hostům i veřejnosti k dispozici hotelová restaurace, která nabízí klasická česká jídla i jídla mezinárodní kuchyně. Od pondělí do pátku je během poledne k dispozici denní nabídka nebo je možné vybírat ze stálého menu.

Praha 9 Miškovice Travel Hotel Prague služby
Kromě ubytování se snídaní Vám personál hotelu nabízí i další služby jako je hlídané parkoviště, zajištění průvodcovské služby Prahou nebo vstupenek na kulturní akce, pronájem jízdních kol, zajištění návštěvy či pronájmu sportovišť. Salónek.

Travel Hotel Prague konferenční služby
K pořádání Vašich seminářů, školení, valných hromad, výjezdních zasedání, firemních prezentací si můžete pronajmout prostor hotelové restaurace v celkové kapacitě až 30 osob. Pro tyto příležitosti Vám zde mohou poskytnout i technickou podporu dle Vašich požadavků. Vše lze samozřejmě vhodně doplnit ozvučením popřípadě další technikou dle Vašeho požadavku.

Hotel Praha 9-Miškovice Travel Hotel Prague -nelze se ubytovat - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 9-Miškovice Travel Hotel Prague -nelze se ubytovat - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 9-Miškovice Travel Hotel Prague -nelze se ubytovat - je k dispozici připojení na internetHotel Praha 9-Miškovice Travel Hotel Prague -nelze se ubytovat - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 9-Miškovice Travel Hotel Prague -nelze se ubytovat - disponuje restauracíHotel Praha 9-Miškovice Travel Hotel Prague -nelze se ubytovat - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 9-Miškovice Travel Hotel Prague -nelze se ubytovat - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 9-Miškovice Travel Hotel Prague -nelze se ubytovat - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 9-Miškovice Travel Hotel Prague -nelze se ubytovat - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 9-Miškovice Travel Hotel Prague -nelze se ubytovat - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 9-Miškovice Travel Hotel Prague -nelze se ubytovat - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 9-Miškovice Travel Hotel Prague -nelze se ubytovat - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 9-Miškovice Travel Hotel Prague -nelze se ubytovat - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 9-Miškovice Travel Hotel Prague -nelze se ubytovat - na pokojích je telefon